Weekendvieringen

DatumOpmerking alle VieringenTijdKerkVoorgangerKoor/organistBijzonderheden
zaterdag 7 september 2019Ziekenzondag19:00Pius Xpastor AntonioOrgel: Bart Vervaat
zaterdag 7 september 2019Ziekenzondag19:00Joannes de Doperpater Tristan
zaterdag 7 september 2019Ziekenzondag19:00Michaëlpastoor Franklin
zaterdag 7 september 2019Ziekenzondag19:00Laurentius OudorpOrgel: WilbertWoorddienst
zondag 8 september 2019Ziekenzondag09:30Petrus en Pauluspater Tristan
zondag 8 september 2019Ziekenzondag09:30Laurentius Oudorppastor AntonioOrgel: I. Oortwijn
zondag 8 september 2019Ziekenzondag09:30Pius Xpastoor FranklinDominicuskoor
zondag 8 september 2019Ziekenzondag11:00Laurentius Alkmaarpastoor FranklinOrgel: U. Cintina
zondag 8 september 2019Ziekenzondag11:00Mariakerkpastor Antonio
zaterdag 14 september 201917:00Petrus en Pauluspater TristanEngelstalig
zaterdag 14 september 201919:00Pius Xpater DiegoOrgel: I. Oortwijn
zaterdag 14 september 201919:00Joannes de Doperpastoor Franklin
zaterdag 14 september 201919:00Laurentius OudorpRinaWoorddienst
zondag 15 september 201909:30Petrus en Pauluspater Tristan
zondag 15 september 201909:30Laurentius Oudorppastoor FranklinLaudamus
zondag 15 september 201909:30Pius Xpastor DijkmanOrgel: Janpaul
zondag 15 september 201911:00Laurentius Alkmaarpater DiegoCanticum Novum
zondag 15 september 201911:00Mariakerkpastoor Franklin
zaterdag 21 september 2019Deurcollecte Vredesweek19:00Pius Xpater TristanRitmisch Koor
zaterdag 21 september 2019Deurcollecte Vredesweek19:00Joannes de Doperpastoor Franklin
zaterdag 21 september 2019Deurcollecte Vredesweek19:00Michaël
zaterdag 21 september 2019Deurcollecte Vredesweek19:00Laurentius OudorpOrgel: WilbertWoorddienst
zondag 22 september 2019Deurcollecte Vredesweek09:30Petrus en Pauluspastoor Franklin
zondag 22 september 2019Deurcollecte Vredesweek09:30Laurentius Oudorppastor AntonioRK Zuidschermer
zondag 22 september 2019Deurcollecte Vredesweek09:30Pius Xpater TristanDominicuskoor
zondag 22 september 2019Deurcollecte Vredesweek11:00Laurentius Alkmaarpater TristanSchola Matthiae
zondag 22 september 2019Deurcollecte Vredesweek11:00Mariakerkpastor Antonio
zaterdag 28 september 201919:00Pius Xpater DiegoOrgel: Wilbert
zaterdag 28 september 201919:00Joannes de Doperpastor Antonio
zaterdag 28 september 201919:00Laurentius OudorpOrgel: JanpaulWoorddienst
zondag 29 september 201909:30Petrus en Pauluspater Diego
zondag 29 september 201909:30Laurentius Oudorppastor AntonioOrgel: Janpaul
zondag 29 september 201909:30Pius Xgeen viering
zondag 29 september 201910:00MichaëlMgr HendriksJubileum kerk 90 jaar
zondag 29 september 201911:00Laurentius AlkmaarDiego en TristanOrgel: U. Cintinaafscheid Diego en Tristan
zondag 29 september 201911:00Mariakerkpastor AntonioOrgel: Janpaul
zaterdag 5 oktober 201919:00Pius Xpastor AntonioOrgel: B. Vervaat
zaterdag 5 oktober 201919:00Joannes de Doperpastoor Jan-Jaap
zaterdag 5 oktober 201919:00Laurentius OudorpOrgel: WilbertWoorddienst
zondag 6 oktober 201909:30Petrus en Pauluspastoor Franklin
zondag 6 oktober 201909:30Laurentius Oudorppastor AntonioLaudamus
zondag 6 oktober 201909:30Pius Xpastor DijkmanOrgel: B. Vervaat
zondag 6 oktober 201911:00Laurentius Alkmaarpastoor Jan-JaapCanticum Novum
zondag 6 oktober 201911:00Mariakerkpastor Antonio
zaterdag 12 oktober 201919:00Pius Xpastoor Jan-JaapRitmisch Koor
zaterdag 12 oktober 201919:00Joannes de Doperpastoor Franklin
zaterdag 12 oktober 201919:30Michaëlpastor Antonio
zaterdag 12 oktober 201919:00Laurentius OudorpOrgel: WilbertWoorddienst
zondag 13 oktober 201909:30Petrus en Pauluspastoor Jan-Jaap
zondag 13 oktober 201909:30Laurentius Oudorppastoor FranklinSchola Matthiae
zondag 13 oktober 201909:30Pius Xpastor AntonioDominicuskoor
zondag 13 oktober 201911:00Laurentius Alkmaarpastor AntonioLaurentiuszangers
zondag 13 oktober 201911:00Mariakerkpastoor Franklin
zaterdag 19 oktober 2019Deurcollecte Missiezondag19:00Pius Xpastoor FranklinOrgel: I. Oortwijn
zaterdag 19 oktober 2019Deurcollecte Missiezondag19:00Joannes de Doperpastor Antonio
zaterdag 19 oktober 2019Deurcollecte Missiezondag19:00Laurentius OudorpOrgel: WilbertWoorddienst
zondag 20 oktober 2019Deurcollecte Missiezondag09:30Petrus en Pauluspastor Antonio
zondag 20 oktober 2019Deurcollecte Missiezondag09:30Laurentius Oudorppastoor Jan-JaapOrgel: Janpaul
zondag 20 oktober 2019Deurcollecte Missiezondag09:30Pius Xpastor DijkmanOrgel: U. Cintina
zondag 20 oktober 2019Deurcollecte Missiezondag11:00Laurentius Alkmaarpastoor FranklinOrgel: U. Cintina
zondag 20 oktober 2019Deurcollecte Missiezondag11:00Mariakerkpastoor Jan-Jaap
zaterdag 26 oktober 201919:00Pius Xpastor AntonioRitmisch Koor
zaterdag 26 oktober 201919:00Joannes de Doperpastoor Jan-Jaap
zaterdag 26 oktober 201919:30Michaëlpastoor Franklin
zaterdag 26 oktober 201919Laurentius OudorpOrgel: WilbertWoorddienst
zondag 27 oktober 201909:30Petrus en Pauluspastoor Franklin
zondag 27 oktober 201909:30Laurentius Oudorppastor AntonioLaudamus
zondag 27 oktober 201909:30Pius Xpastoor Jan-JaapOrgel: B. Vervaati.s.m. Orpheus
zondag 27 oktober 201911:00Laurentius Alkmaarpastoor Jan-JaapCanticum Novum
zondag 27 oktober 201911:00Mariakerkpastoor Franklin
vrijdag 1 november 2019Allerheiligen19:00Laurentiuskerkpastoor Jan-Jaap
vrijdag 1 november 2019Allerheiligen19:00Petrus en Pauluspastoor Franklin
zaterdag 2 november 2019Allerzielen19:00Petrus en Pauluspastoor Franklin
zaterdag 2 november 2019Allerzielen19:00Laurentius OudorplekenCantemus
zaterdag 2 november 2019Allerzielen19:00Pius Xpastoor Jan-Jaap
zondag 3 november 2019Allerzielen09:30Petrus en Pauluspastoor Jan-Jaap
zondag 3 november 2019Allerzielen09:30Laurentius Oudorppastoor FranklinLaudamus
zondag 3 november 2019Allerzielen09:30Pius Xpastor Dijkman
zondag 3 november 2019Allerzielen11:00Laurentius Alkmaarpastoor Franklin
zondag 3 november 2019Allerzielen11:00Mariakerkpastor Antonio
zaterdag 9 november 2019Deurcollecte Zondag voor de Oecumene19:00Pius Xpastor Antonio
zaterdag 9 november 2019Deurcollecte Zondag voor de Oecumene19:00Joannes de Doperpastoor Franklin
zaterdag 9 november 2019Deurcollecte Zondag voor de Oecumene19:00Laurentius OudorpWoorddienst
zondag 10 november 2019Deurcollecte Zondag voor de Oecumene09:30Petrus en Pauluspastor Antonio
zondag 10 november 2019Deurcollecte Zondag voor de Oecumene09:30Laurentius Oudorppastoor Jan-JaapOrgel: I. Oortwijn
zondag 10 november 2019Deurcollecte Zondag voor de Oecumene09:30Pius Xpastoor Franklin
zondag 10 november 2019Deurcollecte Zondag voor de Oecumene11:00Laurentius Alkmaarpastoor Jan-Jaap
zondag 10 november 2019Deurcollecte Zondag voor de Oecumene11:00Mariakerkpastor Antonio
zaterdag 16 november 201919:00Pius Xpastoor Jan-Jaap
zaterdag 16 november 201919:00Joannes de Doperpastor Antonio
zaterdag 16 november 201919Laurentius OudorpWoorddienst
zaterdag 16 november 201919:30Michaëlpastoor Franklin
zondag 17 november 201909:30Petrus en Pauluspastoor Franklin
zondag 17 november 201909:30Laurentius Oudorppastor AntonioLaudamus
zondag 17 november 201909:30Pius Xpastor Dijkman
zondag 17 november 201911:00Laurentius Alkmaarpastoor Franklin
zondag 17 november 201911:00Mariakerkpastoor Jan-Jaap
zaterdag 23 november 2019Christus Koning; Laatste zondag van het kerkelijk jaar19:00Pius Xpastoor Franklin
zaterdag 23 november 2019Christus Koning; Laatste zondag van het kerkelijk jaar19:00Joannes de Doperpastoor Jan-Jaap
zaterdag 23 november 2019Christus Koning; Laatste zondag van het kerkelijk jaar19:00Laurentius OudorpWoorddienst
zondag 24 november 2019Christus Koning; Laatste zondag van het kerkelijk jaar09:30Petrus en Pauluspastoor Jan-Jaap
zondag 24 november 2019Christus Koning; Laatste zondag van het kerkelijk jaar09:30Laurentius Oudorppastor vd Plas?
zondag 24 november 2019Christus Koning; Laatste zondag van het kerkelijk jaar09:30Pius Xpastoor Franklin
zondag 24 november 2019Christus Koning; Laatste zondag van het kerkelijk jaar11:00Laurentius Alkmaarpastoor Jan-Jaap
zondag 24 november 2019Christus Koning; Laatste zondag van het kerkelijk jaar11:00Mariakerkpastoor FranklinOrgel: Janpaul
zaterdag 30 november 2019Eerste zondag van de Advent; Collecte Adventsactie19:00Pius Xpastoor Jan-Jaap
zaterdag 30 november 2019Eerste zondag van de Advent; Collecte Adventsactie19:00Joannes de Doperpastoor Franklin
zaterdag 30 november 2019Eerste zondag van de Advent; Collecte Adventsactie19:00Laurentius Oudorp
zaterdag 30 november 2019Eerste zondag van de Advent; Collecte Adventsactie19:30Michaëlpastor vd Plas?
zondag 1 december 2019Eerste zondag van de Advent; Collecte Adventsactie09:30Petrus en Pauluspastoor Franklin
zondag 1 december 2019Eerste zondag van de Advent; Collecte Adventsactie09:30Laurentius Oudorppastoor Jan-JaapLaudamus
zondag 1 december 2019Eerste zondag van de Advent; Collecte Adventsactie09:30Pius Xpastor Dijkman
zondag 1 december 2019Eerste zondag van de Advent; Collecte Adventsactie11:00Laurentius Alkmaarpastoor Franklin
zondag 1 december 2019Eerste zondag van de Advent; Collecte Adventsactie11:00Mariakerkpastoor Jan-Jaap